Životní příběh

Je mi 46 let, jsem 11 let ženatý a mám desetiletou dceru. Celý život jsem sportoval. Nejprve tenis, potom všechny míčové hry, samozřejmě bike a v zimě lyže. S přibývajícím věkem a povinnostmi už sportu nevěnuji tolik času, ale na kole stále jezdím téměř každý den, každý pátek squash a občas fotbálek.

Asi před rokem jsme zašli po zápase s kamarády na pivko a debata se točila kolem toho, že si během zápasu musíme častěji odskočit. „To je prostata,“ řekl Karel, „víte, jak se vyšetřuje?“ Všichni jsme se tomu zasmáli.

Jenže já si uvědomil, že poslední dobou si musím odskakovat opravdu dost často.  Když jsem pak měl chřipku, zeptal jsem se na to své doktorky a ta mi pro jistotu nechala vyšetřit krev a poslala mne pro jistotu poslala na urologii. Vyšetření skutečně moc příjemné nebylo, ale mnohem horší byl jeho výsledek. „Máte nález v krvi a můžete mít nádor prostaty,“ řekl mi doktor, „musíme zjistit, jestli se o nádor opravdu nejedná.“ Po týdnu jsem si šel pro výsledky. „Je to špatné,“ řekl urolog. „Máte nádor prostaty, ale naštěstí v raném stádiu.“ Přejel mi mráz po těle a vybavily se mi myšlenky na dcerku…

…  operace, pobyt v nemocnici a doléčování trvalo 4 měsíce, po celou tuto dobu jsem nechodil do práce. Ještě, že jsem před časem dal na svou ženu, která mne přiměla sjednat si pojištění GENTLEMAN PLUS od ČP ZDRAVÍ. Nejen, že rodina nepocítila ztrátu mého příjmu, ale já se mohl v klidu soustředit sám na sebe. V nemocnici jsem si mohl dopřát nadstandardní pokoj a na kontroly jsem mohl jezdit taxíkem. Celkem mi pojišťovna vyplatila 340.000 Kč.

Dnes již zase hraju squash. Všichni mí kamarádi šli na urologickou prohlídku a všichni se také pojistili u ČP ZDRAVÍ.  Z mé dcery se stává krásná slečna. Jsem šťastný, že mohu být u toho.

Luboš Havel, Písek

 

Díky včasnému odhalení vše dobře dopadlo.

Životní příběh

Také mě před lety nenapadlo, že budu žít s vědomím hrozby rakoviny, která může zaútočit kdykoliv.

Anketa

Absolvujete preventivní prohlídky u svého praktického lékaře?Zobrazit výsledky

Žádost o pojištění

gentleman-plus-zadost-pojisteni.jpg

Pojištění GENTLEMAN PLUS

 

Video o produktu Lady PLUS

VIDEO K PRODUKTU